Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)
przez kawon » poniedziałek, 7 sie 2006, 22:24
BTW skrot klawiszowy na "pokaz pulpit": WINDOWS + D
-
kawon
- Dyskutant
-
- Posty: 181
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
przez kawon » poniedziałek, 7 sie 2006, 22:58
prawym kliknij gdzies na tym dlugim pasku i we wlasciwosciach zaznacz
-
kawon
- Dyskutant
-
- Posty: 181
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
przez kawon » wtorek, 8 sie 2006, 09:18
KaucZ napisał(a):przeciez napisalem ze to nie skutkuje

o, sor
-
kawon
- Dyskutant
-
- Posty: 181
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
przez pepsi » wtorek, 8 sie 2006, 18:04
Menu Start >>> Uruchom >>> shell32.dll
-

pepsi
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 20
- Dołączył(a): wtorek, 5 lip 2005, 11:28
- Lokalizacja: Melmak
Powrót do :: software
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości