[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Domasiaa » środa, 2 sie 2006, 13:39

skonczyłeś pić wódkę, ale zacząłeś palić nałogowo papierosy i pić piwo, urósł Ci duuuży bęben piwny :D
____________

chcę żeby zrobili ścieżkę rowerową z kołobrzegu do dygowa :P
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Postprzez Mafi » środa, 2 sie 2006, 13:59

zrobili sciezke, ale zlamalas noge i nie mozesz jezdzic na rowerze, ktory dodatkowo Ci sie popsul ;p

Chce juz wracac do domu ;p



prosze mi nie psuc tego zyczenia ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez nyGGaz » środa, 2 sie 2006, 14:06

Wracasz do domu. Wchodzisz, patrzysz- złodzieje wynieśli wszystko z Twojego domu. Zostałeś sam, bez niczego. Dom nie był ubezpieczony :D

Chcę być codziennie o 19:00 pod kulą koło Ratusza. :P
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez Mafi » środa, 2 sie 2006, 14:09

jestes tam codziennie... ale jestes tam sama... nikogo innego procz Ciebie dziewczynko tam nie ma!

Chce sie teleportowac do wlasnego lozka....
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » środa, 2 sie 2006, 15:36

Stef@n napisał(a):Chce wechikuł(dobrze napisałem???) czasu
źle.. *wehikuł

masz go i teleportujesz się w czasy II wojny światowej..

chcę marchewke :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Messenger » środa, 2 sie 2006, 15:56

Masz piór TW "Orła" i za kłamstwo lustracyjne idziesz do więzienia.

Chcę aby zboże było tańsze.
Messenger
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 13:49

Postprzez minas » środa, 2 sie 2006, 18:06

zboże jest tańsze,więc chleb jest tańszy i w skutek tego zachwiała sie gospodarka Polski...



chcę żeby przestała mnie boleć glowa, ale nie chcę brak lekarstw
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Messenger » czwartek, 3 sie 2006, 09:26

nie boli Cię głowa, ale jedynym sposobem na to było jej odcięcie.

Chcę, żeby stolicą Polski był Kołobrzeg.
Messenger
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 13:49

Postprzez Vin » niedziela, 6 sie 2006, 10:23

dostales dwa miecze i zapomniales po co je chciales

chce komandosa :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez BLAaa » niedziela, 6 sie 2006, 22:25

Faktycznie mineło, ale pechowo miałeś nogi w ognisku.

Chcę więcej wolnego
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez bezAMBICJI » poniedziałek, 7 sie 2006, 08:45

Masz więcej wolnego ale nie masz co robić i cały czas się nudzisz :P

Chcę dostać MP4 :roll: :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości