KONCERT HEY

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » sobota, 5 sie 2006, 15:30

Roman napisał(a):+niespodziewanie grali jakoś wcześnie

wcale nie niespodziewanie, to wszystko musialo sie wbic w ramy adycji radiowych, a o 22 zaczynal sie czarny piatek Hirka Wrony ktory byl nadawany z kolobrzegu


Roman napisał(a):-dlaczego utwór "Ja sowa" zagrali unplugged - zabrakło tego pieprznięcia gitarowego w momencie, gdy Nosowska śpiewa słowa "teraz, gdy noc..."

zawsze graja go w takiej wersji na koncertach, o ile sie nie myle to graja go tak bo jest to stary utwor i chca go grac w takim skladzie w jakim go nagrywali, a ze wiekszosc zespolu z tamtych czasow odeszla to graja w dwojke

KaucZ napisał(a):to i tak chybaa duzo uslyszales
bo bisy takie krotkie to nie byly

jak na nich to byl krotki bis, nie mieli innego wyjscia bo to nie byl zwykly koncert, ale kiedys na juwenaliach grali dwa bisy, lacznie trwalo to prawie godzine
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia » sobota, 5 sie 2006, 19:00

HEY achh :zakochany: :yay:
koncert był piękny, pól roku na niego czekałam...
szkoda tylko, że większość kawałków była z nowej płyty, ale to nic...
dzięki temu humor mi się poprawił na dobre kilka godzin...
ten głos Kaśki - poprostu poraża... :roll:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości