Roman napisał(a):+niespodziewanie grali jakoś wcześnie
wcale nie niespodziewanie, to wszystko musialo sie wbic w ramy adycji radiowych, a o 22 zaczynal sie czarny piatek Hirka Wrony ktory byl nadawany z kolobrzegu
Roman napisał(a):-dlaczego utwór "Ja sowa" zagrali unplugged - zabrakło tego pieprznięcia gitarowego w momencie, gdy Nosowska śpiewa słowa "teraz, gdy noc..."
zawsze graja go w takiej wersji na koncertach, o ile sie nie myle to graja go tak bo jest to stary utwor i chca go grac w takim skladzie w jakim go nagrywali, a ze wiekszosc zespolu z tamtych czasow odeszla to graja w dwojke
KaucZ napisał(a):to i tak chybaa duzo uslyszales
bo bisy takie krotkie to nie byly
jak na nich to byl krotki bis, nie mieli innego wyjscia bo to nie byl zwykly koncert, ale kiedys na juwenaliach grali dwa bisy, lacznie trwalo to prawie godzine

