Alternatywa dla TKK?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Alternatywa dla TKK?

Postprzez ciacho » piątek, 4 sie 2006, 19:59

Witam,
Mam neostrade, zastanawiam sie nad rezygnacja z uslug TP.
Potrzebuje jakiegokolwiek taniego dostepu do internetu z jak najwieksza bezawaryjnoscia.
Zastanawiam sie ponownie wrocic do TKK WSK lecz mam pytanie: czy sa jeszcze jakies inne alternatywne firmy swiadczace uslugi ISP w Kolobrzegu? (okolice ulicy Budowlanej)

P.S. [Dla Moderatorow]
Jesli napisalem tego posta w miejscu do tego nie przeznaczonym to prosze o jego przeniesienie do odpowiedniego dzialu.

Pozdrawiam,
Krzysztof

_______________
Anteny KF
ciacho
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 4 sie 2006, 19:46

Postprzez jeepi_srs » piątek, 4 sie 2006, 21:42

Widzisz ja sie wlasnie zastanawiam o sposobnosci przejscia z WSK TKK na Neostarde. Moze i TKK jest mniej zawodna, ale jak juz sie cos trafi to nikt Ci nie pomoze. Ostatnio czekalem 2 dni na "fachowca" i mimo zapewnien pracownika, pozniej prezesa nikt sie nie pojawil.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » sobota, 5 sie 2006, 01:26

Ciacho bierz TKK, nie znajdziesz u nas na prowincji niczego lepszego. Taka jest prawda. Znamy sie wiec Ci kitu nie cisne
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Generał » sobota, 5 sie 2006, 10:55

jeepi_srs napisał(a):Widzisz ja sie wlasnie zastanawiam o sposobnosci przejscia z WSK TKK na Neostarde. Moze i TKK jest mniej zawodna, ale jak juz sie cos trafi to nikt Ci nie pomoze. Ostatnio czekalem 2 dni na "fachowca" i mimo zapewnien pracownika, pozniej prezesa nikt sie nie pojawil.


Weź więc Neostadę, poczekasz na przyjście technika 30 dni to zmienisz zdanie.
Dostawcy łącz nie serwisują komputerów klienckich, tak jak na stacjach benzynowych nie naprawia się samochodów.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez Vin » sobota, 5 sie 2006, 19:53

Generał napisał(a):
jeepi_srs napisał(a):Widzisz ja sie wlasnie zastanawiam o sposobnosci przejscia z WSK TKK na Neostarde. Moze i TKK jest mniej zawodna, ale jak juz sie cos trafi to nikt Ci nie pomoze. Ostatnio czekalem 2 dni na "fachowca" i mimo zapewnien pracownika, pozniej prezesa nikt sie nie pojawil.


Weź więc Neostadę, poczekasz na przyjście technika 30 dni to zmienisz zdanie.
Dostawcy łącz nie serwisują komputerów klienckich, tak jak na stacjach benzynowych nie naprawia się samochodów.


Generał co za farmazony gadasz
oczywiście lepszy jest bezprzewodowy, nie ?
technik przyjdzie na drugi dzien, prawda aaaaaaaaaaa ? :)

:D :lol:

ciacho bierz neo i nie wydziwiaj :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez abyss » sobota, 5 sie 2006, 19:59

Bierz neo, pięknie chodzi.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez Flo » sobota, 5 sie 2006, 20:01

ptaku napisał(a):Flo... tak piszesz... ale prawda jest taka, że ja/my 10 minut od centrum stolicy nie mogę/możemy znaleźć czegoś co by było chociaż takie jak TKK...

my w sensie moja siostra i ja


nie kumam co nabazgrales
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 5 sie 2006, 20:42

ptaku napisał(a):To było odnośnie
Flo napisał(a):... nie znajdziesz u nas na prowincji niczego lepszego. Taka jest prawda. ...

Prowincja itd. nie mają tutaj nic do rzeczy. Z resztą... w dużej ilość małych i średnich miast są lepsze możliwości podłączenia do sieci niż w tych największych...


ale nie uzywam slowa prowincja odnosnie netu lecz wielkosci naszego miasteczka, kapejszyn :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 5 sie 2006, 20:55

wiec tlumacze jeszcze raz ze uzywam slowa prowincja odnosnie wielkosci naszego miasta, slowo niezwiazane z internetem, kapejszyn? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 6 sie 2006, 12:37

Generał napisał(a):
jeepi_srs napisał(a):Widzisz ja sie wlasnie zastanawiam o sposobnosci przejscia z WSK TKK na Neostarde. Moze i TKK jest mniej zawodna, ale jak juz sie cos trafi to nikt Ci nie pomoze. Ostatnio czekalem 2 dni na "fachowca" i mimo zapewnien pracownika, pozniej prezesa nikt sie nie pojawil.


Weź więc Neostadę, poczekasz na przyjście technika 30 dni to zmienisz zdanie.
Dostawcy łącz nie serwisują komputerów klienckich, tak jak na stacjach benzynowych nie naprawia się samochodów.


Rzeczywiscie jakies bzdury piszesz. Technik nie byl wzywany, aby naprawic komputer. Juz nie raz tak bylo, ze wszyscy w mojej klatce byli pozbawieni netu to sie im wciskalo kit przez telefon ze to wina kompa. Potrafie rozroznic natomiast jeszcze, gdzie lezy wina, czy po stronie PC czy modemu (czyt. sieci).
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » niedziela, 6 sie 2006, 14:28

ptaku napisał(a):Flo... tak piszesz... ale prawda jest taka, że ja/my 10 minut od centrum stolicy nie mogę/możemy znaleźć czegoś co by było chociaż takie jak TKK...

my w sensie moja siostra i ja


Wawka?

zarówno chello jak i aster sa lepsze od tkk - prawo wiekszych sieci.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez M@dF » niedziela, 6 sie 2006, 15:27

Polecam Neo. moi rodzice maja TKK i super chodzi (przynajmniej tak bylo dopoki z nimi mieszkalem). Teraz mieszkam na ul Radomskiej i nie zanosi sie tu na TKK. Mialem milenium.net i szczerze mowie,ze to najgorsza decyzja jaka podjalem w zyciu. Mimo, ze do siedziby milenium mam po prostej drodze 50m to internet dobrze dzialal tylko w nocy. Na szczescie umowa na czas nieokreslony zostala szybko rozwiazana. Teraz mam Neo 512 za 33zl miesiecznie a po roku 66zl. Net jest stabilny i smiga az milo. :)
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron