w piątek 4.08 w Kołobrzegu odbędzie się koncert zespołu HEY (
)
czy mógłby ktoś podać mi informację o której dokładnie godzinie ma się on rozpocząć? nie znalazłam tego na stronie miasta, a na stronie zespołu jest wpisana godz. 20:15, choć jeszcze niedawno była 21:00
wolałabym się upewnić
z góry dziękuję

wielkie dzięki Roman

jak przyszedłem, idę plażą - słyszę nagle "k...a, odsuń się, nie zasłaniaj" - nieświadomie jednemu z widzów zasłoniłem... nagłaśnianie perkusji, bardzo przepraszam
i wrażenie zrobili na mnie pozytywne..nawet łza w oku mi się zakręciła po jednym songu, ze szczęścia, rzecz jasna.. zapragnęłam więcej, więcej, więcej, hyhy..
ale warto było ułyszeć min. "zazdrość"
