jarekchester1 napisał(a): jak wy wstawiacie te rysuneczki pod swoimi nickami, loginami chodzi mi o to po lewej stronie obrazek pod nickiem a nad opisem np. rycerz forum albo rozgrzewa sie jak wy te rysuneczki wstawiacie?????? jak to opanuje to sie spytam o to jak wstawiacie swoje pulpity bo poprostu wkleic sie nie da
?????
![]()
w 'Moj profil' masz cos takiego jak avatar. ustawiasz odpowiedni obrazek za pomoca pzyciska 'browse' i wysylasz. oczywiscie musi byc to obrazek o wymiarach nie wiekszych niz 100x100.

?????? jak to opanuje to sie spytam o to jak wstawiacie swoje pulpity bo poprostu wkleic sie nie da






