Achaja napisał(a):Vin napisał(a):Jeżeli coś jest warte grzechu to grzech nie skosztować.
oj Vin jak mi sie to podoba
ja umieszczałam
a podoba mnie sie jeszcze baaaaaaaaaardziej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości