Dam prace

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Dam prace

Postprzez jazaki » poniedziałek, 31 lip 2006, 16:17

Ogłoszenie o prace
Firma Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Mirosław Rybarkiewicz w Kołobrzegu, poszukuje ludzi do pracy. Przyjmujemy osoby na stanowiska: KIEROWCA, MAGAZYNIER, WĘDZARZ, osoby do działu PRODUKCYJNEGO. Na rozmowy kwalifikacyjne zapraszamy również osoby z mniejszym doświadczeniem w celu przyuczania do zawodu.
Nr. Kontaktowy 0 94 35 422 83 lub 502 513 474
miroslawrybarkiewicz@interia.pl
jazaki
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości