Przypomniał mi się jeszcze jeden smak dzieciństwa:
Czarnina babcinej roboty, ze swojskim makaronem. PYCHA!!!!
blawatek-blu napisał(a):No..... czerninka to jest to. Gotuję na słodko-kwaśny smak z makaronem świderki.....pycha.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości