SYLWESTER W SRODKU LATA 2006 1/2
Zmieniamy lokal nie do poznania, balony konfetti zimowa wizualizacja lokalu, do tego czapeczki trabki balwany sniezynki balwany renifery i sanie bedzie tez mikolaj jesli dojedzie
szampan o polnocy
I oczywiscie mnostwo sniegu ktory padac bedzie cala noc nie zabraknie kuligu i innych sylwestrowych atrakcji.
To wszytsko juz dzis wieczorem w RIVER PUBIE
Zaczynamy o 21:00 konczymy...

Tak bylo w zeszylm roku

