Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Roman » środa, 26 lip 2006, 17:04
w ogóle gdzie to jest?
bo nigdy nie byłem na ognisku forumowym

-

Roman
- Mieszka tu
-
- Posty: 944
- Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Nemo » środa, 26 lip 2006, 19:28
-

Nemo
- Ważniak
-
- Posty: 289
- Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
- Lokalizacja: z czarnej wieży
przez Olga » środa, 26 lip 2006, 23:36
Skoro jest ognisko to w takim razie postaram się pojawić

-

Olga
- Rycerz forum
-
- Posty: 1182
- Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
- Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
- Gadu-Gadu: 8558082
przez FiDo » czwartek, 27 lip 2006, 11:55
oswald napisał(a):oj uwazajcie na te ogniska.... z doswiadczenia mowie..............

ja sie opieram na tym samym doswiadczeniu. na szczescie od tamtego czasu nic zlego sie nie wydarzylo

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości