Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez keeper » wtorek, 25 lip 2006, 22:20

"Jej portret"... oo jak miło się to nuci..teraz, komuś...

Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt
Bo tego nie wiesz nawet sama Ty
W tańczących wokół szarych lustrach dni
Rozbłyska Twój złoty śmiech
Przerwany w pół czuły gest
W pamięci składam wciąż
Pasjans z samych serc

Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt
To prawda nie potrzebna wcale mi
Gdy nie po drodze będzie razem iść
Uniosę Twój zapach snu
Rysunek ust, barwę słów
Niedokończony, jasny portret Twój

Uniosę go ocalę wszędzie
Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz
Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs
Obdarowany Tobą miła
Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz
Przez życie pójdę oglądając się wstecz
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 26 lip 2006, 10:17

Pudelsi - Boski ogród {dobry kawałek} :)

Boski ogród wieczny Maj
On jest pierwszy Ona naj
Młode słońce jasno świeci
Rajska miłość od tysiącleci

Na futrach zwierząt leżą nadzy
Bez pępków grzechu i bez skazy
Bóg lubieżnik patrzy stary
Przez Niebieskie Okulary

Dla nich Raj lecz nie ma Nieba
Bóg dał Ewie Jabłko z Drzewa
Ewa daje Adamowi
Ale Adam Diabłu sprzedał

Ref. Boski Ogród wieczny maj
On jest pierwszy ona naj...

Tak Duszę swą zaprzedał Adam
A gdy zatrute jabłko zjadał
Ogryzek ością w gardle stawa
Nieznana to dla niego strawa

Przeszłość starość bielmem roni łzy
Pamięć Białą Lagą przetrąca sny
Wielu jest Bogów a jeden Wyznawca
Szepczą Bogowie - tyś nasz wybawca....

Ref. Boski Ogród wieczny Maj
On jest pierwszy Ona naj
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 27 lip 2006, 09:56

Rihanna - Unfaithful {brat słuchał i tak jakoś teraz ja sobie nucę..}

Story of my life
Searching for the right
But it keeps avoiding me
Sorrow in my soul
cause it seems that wrong
really loves my company

Hes more than a man
and this is more than love
the reason that this guy is blue
the clouds are rolling in
because I'm gone again
and to him I just can't be true

and I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

I feel it in the air
as I'm doing my hair
preparing for another day
A kiss up on my cheek
He's here reluctantly
as if I'm gonna be out late
I say I won't be long
Just hanging with the girls
A liar didn't have to tell
Because we both know
where I'm about to go
and we know it very well

cause I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

His trust
I might as well take a gun and put it to his head
Get it over with
I don't wanna do this
Anymore (anymore)

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer (a murderer)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » czwartek, 27 lip 2006, 20:47

Amanda Lear > Enigma (Give a bit of mmh to me)

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you
Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you
and your eyes like a laser
everytime cut me deeper

Give a bit of mmh to me
You're a mystery
And I'll give a bit of mmh to you
It' so confusin'
Give a bit of mmh to me
you're a mystery
And I'll give a bit of mmh to you
or am I dreamin'?
Are you devil or angel?
Are you question or answer?

For, you, I'll break all the rules and for
you, I'll go to the moon 'cause you're the one
there's no-one else

For, me, you are an enigma
for, me, you are really a mystery
a mystery
a mystery
a mystery

I just can't make you out
Are you real, or am I dreamin'?
This is all, very, confusin'
Specially when you start, singin'

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you
Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you
Are you devil or angel?
Are you question or answer?

For, me, you are an enigma
for, me, you are really a mystery
a mystery

For, you, I'll break all the rules and for
you, I'll go to the moon 'cause you're the one
there's no-one else, there's no-one else
there's no one else, there's no one else

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you

Give a bit of mmh to me
and I'll give a bit of mmh to you

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » czwartek, 27 lip 2006, 21:47

if this world is wearing thin
and you're thinking of escape
i'll go anywhere with you
just wrap me up in chains
but if you try to go out alone
don't think i'll understand

in the silence of your room
in the darkness of your dreams
you must only think of me
there can be no in-betweens
when your pride is on the floor
i'll make you beg for more

you'd better hope and pray
that you make it safe
back to your own world
you'd better hope and pray
that you wake one day
in your own world
'cuz when you sleep at night
they don't hear your cries
in your own world
only time will tell
if you can break the spell
back in your own world
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 28 lip 2006, 13:29

Kasia Kowalska, To co dobre {raz posłuchałam i kapica..} :)

zamknięta w sobie szukasz ucieczki
boisz się wyjść, boisz się chcieć
wiem jak jest trudno strach przezwyciężyć
na przekór życiu nadawać mu sens

wszystkim nam brakuje szczęścia
masz to na co godzisz się
każda droga jest łatwiejsza
gdy widzisz to, co dobre jest

mam dużo sił, lecz ufać nie będę
choć dobry los dał co chciałam mieć
kiedyś dla Ciebie byłam diamentem
zmienił mnie czas, zmieniły mnie łzy

wszystkim nam brakuje szczęścia
masz to na co godzisz się
każda droga jest łatwiejsza
gdy widzisz to, co dobre jest

wszyscy tak pragniemy szczęścia
masz to na co godzisz się
każda droga jest łatwiejsza
gdy widzisz to, co dobre jest
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 30 lip 2006, 10:35

Michał Bajor - "Nie chcę więcej"

Ze strzępów radości powszednich los swój tkasz
z tęsknoty, otuchy, nadziei, układasz swój świat
w swym mieście, z domami bez pięter
grasz z czartem o niebo w tym piekle,
które Bóg, wyprawił nam.

Odpłynąć stąd chciałem na zawsze, w siną dal
gdzie życie jaśniejsze, bogatsze
ktoś chciałby mi dać,
Znikałem sto razy bez wieści
by wracać do srebrnej poezji
ciepła rąk i spojrzeń twych

Nie chcę więcej, Twoje serce do życia wystarczy
Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
które bije, coraz prędzej, goręcej.
W zgryzocie pasma zbyt chudych dni
Twe fortissimo serdeczne brzmi
głośniej wciąż, mocniej wciąż.

Gdy twarzy brak w czynach i słowach
Ty masz twarz
Gdzie ścieżek splątanych bezdroża
Ty drogę swą znasz
Ty zdołasz ból każdy pocieszyć
rozjaśnić odwieczny nasz przedświt
Ciepłem rąk i spojrzeń twych

Nie chcę więcej, Twoje serce do życia wystarczy
Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
które bije coraz prędzej, goręcej...

W zgryzocie pasma zbyt chudych dni
Twe fortissimo serdeczne brzmi
W dramacie samych najchudszych dni
Rzucasz mi w oczy łzy, gorzkie łzy,
szczęścia łzy, spełniasz sny....

Nie chcę więcej, Twoje serce do życia wystarczy
Twoje serce, co zagrzewa do walki, do walki, do walki ! !
Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
Coraz prędzej przez łzy...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kamila » niedziela, 30 lip 2006, 12:02

Guns N' Roses- Don't cry {kawałek, który zawsze wraca jak bumerang} :)

Talk to me softly
There's something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Somethin's changin' inside you
And don't you know

Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight

Give me a whisper
And give me a sigh
Give me a kiss before you
tell me goodbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinkin' of you
And the times we had...baby

And don't you cry tonight
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight

And please remember that I never lied
And please remember
how I felt inside now honey
You gotta make it your own way
But you'll be alright now sugar
You'll feel better tomorrow
Come the morning light now baby

And don't you cry tonight
An don't you cry tonight
An don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry tonight
Baby maybe someday
Don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry tonight
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » środa, 2 sie 2006, 23:37

Artur Gadowski- "Czułe słówka"

Powiedz mi czy już wiesz, że gdy przychodzi noc
Chciałbym by zgasły dźwięki
Nie przeszkadzał by nam nawet szmer
Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc
Znów będziesz chciała tylko słuchać

Proszę weź mnie dziś prze zamknięte drzwi
Bym nie musiał znów powtarzać Ci
Tych słów które Ty tak dobrze znasz
Nie powiem więcej nic
Zrób to jeśli chcesz
Nawet kiedy śpię
Niech dzisiejsza noc będzie pięknym snem
Przecież dobrze wiesz nie potrzeba słów
By tańczyć z ciszą

A może jutro gdy dźwiękiem błyśnie dzień
Zaskoczysz wszystkich i
Do nikogo nie odezwiesz się
Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc
Znów będziesz chciała tylko słuchać

Proszę weź mnie dziś prze zamknięte drzwi
Bym nie musiał znów powtarzać Ci
Tych słów które Ty tak dobrze znasz
Nie powiem więcej nic
Będę milczał znów a na ścianie cień
Gestem powie Ci co usłyszeć chcę
Przecież dobrze wiesz nie potrzeba słów
By tańczyć z ciszą

Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc
Znów będziesz chciała tylko słuchać

Proszę weź mnie dziś...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez keeper » czwartek, 3 sie 2006, 11:46

Bryan Ferry "Slave to love"

Tell her i´ll be waiting
In the usual place
With the tired and weary
There´s no escape
To need a woman
You´ve got to know
How the strong get weak
And the rich get poor
You´re running with me
Don´t touch the ground
We´re restless hearted
Not the chained and bound
The sky is burning
A sea of flame
Though your world is changing
I will be the same
The storm is breaking
Or so it seems
We´re too young to reason
Too grown up to dream
Now spring is turning
Your face to mine
I can hear your laughter
I can see your smile
No I can´t escape
I´m a slave to love
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » piątek, 4 sie 2006, 19:00

Plateau - Pomiędzy złem, a dobrem (sł. Michał Szulim)

Późnym latem, czy jesienią, ja spotkałem Ciebie
Chciałaś poznać mnie, choć nawet ja nie znam jeszcze siebie
Poszłaś za mną tam, gdzie mieści się ta jaśniejsza strona,
Choć niewiele później ja wybrałem tą w ciemność pogrążoną...

REF: Jeśli chcesz odnaleźć mnie, szukaj gdzieś pomiędzy złem a dobrem,
Tam, gdzie wiele dzieje się, no i tam, gdzie nigdy nie zdarza się nic!
Kompletnie nic...

W październiku, lub we wrześniu, kiedy Cię spotkałem
Byłem gdzieś pomiędzy miłością i nienawiścią
I poszliśmy znow- Ty i ja- ścieżką przeznaczenia
Po prawej mijaliśmy życie, po lewej nasze marzenia...

I dzisiaj na pewno odnajdziesz mnie,
Będę tam, gdzie czerń i biel
- a może nie...?


+



Plateau - Sto lat samotności (sł. Michał Szulim)

Ile lat potrzeba, aby sobą zacząć być?
Ile chwil będziemy w jednym punkcie życia tkwić?
Ile jeszcze lat upłynie, zanim poznam Cię?
Sto lat samotności i zgubionych marzeń,
Dziś na pewno wiem…

Ref: …Ja wiem,
Że nie dowiem się, już nie,
Kim jesteśmy- Ty i ja,
O wolności chyba też
Już nie dowiem się…


Ile lat potrzeba, aby sobą zacząć być?
Ile chwil będziemy w jednym punkcie życia tkwić?
Ile jeszcze lat upłynie, zanim poznam Cię?
Sto lat samotności i straconych złudzeń,
Dziś na pewno wiem…
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Suzy » sobota, 5 sie 2006, 00:15

Hey "byłabym"
Gdybyś był, a nie bywał
Raz na jakiś czas...
Byłabym wreszcie "czyjaś"
Nie "bezpańska" - aż tak...

Gdybyś miał, a nie miewał
Czas i chęć i gest...
Byłabym na wyłączność
A nie - ogólnie dostępna...

Jesień trwa -
Rdzawych liści czas,
Kaloszy, peleryny i mgły
Jesień trwa -
Szpetnej aury czas
Pod płaszcze się pcha,
Wyziębia nam serca - wiatr
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » sobota, 5 sie 2006, 12:14

to ja też coś Hey'a wrzuce. Kawałek, który zawsze na mnie robił wrażenie, a po wczorajszym koncercie i oczekiwaniu na niego zrobił jeszcze większe :D

Hey -[Sic!]
Nie dobijaj się
Nie otworzę Ci
Nie wyglądam dziś przesadnie ładnie
Późno przyszedł sen
Przyszedł i był zły
Nie mam siły na zabawę w przyjaźń

Nie dobijaj się
Nie otworzę Ci
Całe ciało mam obolałe
Późno przyszedł sen
Przyszedł i był zły
Nie mam siły na zabawę w miłość

Nie, nie, nie
Nie to nie
Mówię nie gdy myślę nie
Czemu więc
Czytasz nie
Jakby nie było tak?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości