kiedys wszystkie ksiazki Kinga mozna bylo dostac w "ksiegarni domowej' tej kolo Flamenco....ale ostatnio jak tam wpadam to w dziale horror-pustki
z Kinga maja wlasnie tylko serie wiezy, a tak to kilka ksiazek Mastertona...
kiedys wszystkie ksiazki Kinga mozna bylo dostac w "ksiegarni domowej' tej kolo Flamenco....ale ostatnio jak tam wpadam to w dziale horror-pustki
z Kinga maja wlasnie tylko serie wiezy, a tak to kilka ksiazek Mastertona...skorp!on napisał(a):AObecnie czytam Jasność Stevena Kinga.
kazdy musi znalezc to co lubi




Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości