
Vin napisał(a):siostra wielkokrotnie przełożona![]()
sorrki
nie mogłam sie powstrzymać
lekką głupawke mam
powinnam zacząc od cześć chyba
![]()
![]()
Siostra napisał(a):Ano ten temat miał wnieść tylko tyle, że forum to dla mnie nowość absolutna. Jak nowość to nieznajomość, czyli pewna trudność, ale jednocześnie pocieszenie. Niektórzy zrozumieli, inni...no cóż!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości