oj, ja blondi

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

oj, ja blondi

Postprzez Siostra » poniedziałek, 24 lip 2006, 22:02

Wlazłam na to forumisko i jest fajowo, czasu to zżera, że aż noc zapadła, ale co dalej? Muszę pisać coś ot tak?
No to tylko powiem Dudetce, żeby się nie martwiła o wodę, bo tu jest tak gorąco, że o herbatce nawet sie nie myśli. Dawaj, Dudetka, w te pędy!
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Dudette » poniedziałek, 24 lip 2006, 22:24

Blondi to ty jestes, nie ma co. O wode sie martwie, ale mineralna. Kupisz mi z butelke? ;)
Noc zapadla, ale sie nie przejmujemy - jest dluga :P A dudettka powie ci jeszcze tyle, zebys posiedziala i poczytala - najpierw regulamin, bo mamy bardzo ostrego administratora ;) (r00t, tylko sie nie denerwuj ;))
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Dudette » poniedziałek, 24 lip 2006, 22:57

Taki 'tim' jak dartanian (dżizas jak to sie pisze????) i trzej muszkieterowie (mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam) :D
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Siostra » poniedziałek, 24 lip 2006, 23:05

jaki tiiiiim? że niby kto?
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Dudette » poniedziałek, 24 lip 2006, 23:10

Jeeeeeeeeny, ty naprawde jestes blondyna... :wow: No przeciez probujemy ci wytlumaczyc, ze nasz ostry admin + jego klika moderatorow (ktorych osobistycznie wlasnie nazwalalm muszkieterami) trzymaja tu wszystko w ryzach, wiec podskakiwanie i nadskakiwanie (;)) nie jest dozwolone i czesto konczy sie czyms wiecej niz tylko pogrozeniem paluszkiem :P
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Siostra » poniedziałek, 24 lip 2006, 23:10

Aha, mam! chyba chodzi o Panów Administratorów. No i tu wypada mi ich poprosić o, cholera, wyrozumiałość: siedzi taka blondi, jak księżnisia, sama w domu, zabiera się za konwersowanie i kupa się z tego kręci...
Ale ja się naprawdę nauczę. Zaraz jak upiekę ten głupi pasztet i posprzątam jeszcze głupszą kuchnię (i jak ja sama mam być mądra?) ;)
Pozdrowienia dla wyrozumiałych!
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Vin » poniedziałek, 24 lip 2006, 23:31

siostra wielkokrotnie przełożona :D :P
sorrki
nie mogłam sie powstrzymać
lekką głupawke mam
powinnam zacząc od cześć chyba :D

:P :) :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Siostra » poniedziałek, 24 lip 2006, 23:43

Ooooj, Vin, się bym "przełożyła" wielokrotnie...
Zaraz znowu za cos mi się oberwie, czuję to! 8)
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Eonica » wtorek, 25 lip 2006, 01:34

yyyyy... ale o co kaman :?: :|
co ten temat miał wnieść na forum :?: ;/
boszzzzze... przesada ;/
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez MadziUlka » wtorek, 25 lip 2006, 01:59

Eonica napisał(a):yyyyy... ale o co kaman :?: :|
co ten temat miał wnieść na forum :?: ;/
boszzzzze... przesada ;/


ehh... wlasnie nad tym samym sie zastanawiam....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Siostra » wtorek, 25 lip 2006, 02:06

Ano ten temat miał wnieść tylko tyle, że forum to dla mnie nowość absolutna. Jak nowość to nieznajomość, czyli pewna trudność, ale jednocześnie pocieszenie. Niektórzy zrozumieli, inni...no cóż!
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Vin » wtorek, 25 lip 2006, 02:13

spokojnie
bedzie dobrze
my tu mamy grupe wsparcia forumowego

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez MadziUlka » wtorek, 25 lip 2006, 03:17

Siostra napisał(a):Ano ten temat miał wnieść tylko tyle, że forum to dla mnie nowość absolutna. Jak nowość to nieznajomość, czyli pewna trudność, ale jednocześnie pocieszenie. Niektórzy zrozumieli, inni...no cóż!


ehmm.. no oki
Tak wiec witam na forum :)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości