Kosmetyczka

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » czwartek, 20 lip 2006, 14:30

ja zrobie taka maseczke o jakiej nawet nie snilas :twisted: i to promocyjnie za pare piwek :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez kejti » czwartek, 20 lip 2006, 16:34

Polecam salon Image na Ratuszowej i panią Magdę. Kilkakrotnie robiła mi makijaż, w tym też i na ślub:)). Pracują tam jeszcze 2 kobiety, ale ich osiągnięć nie znam. A Magdę mogę Ci polecić z całego serca. Musisz tylko wiedzieć dokładnie jak będziesz ubrana i jakie dodatki będziesz miała(kolor, wzorki itd), bo makijaż musi pasować do całości, a Magda na pewno Ci coś doradzi:). Nie wiem tylko ile teraz to kosztuje, kiedyś brała40-50zł. Powodzenia:)
kejti
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Elf » niedziela, 23 lip 2006, 14:39

ja moge wam pomoc-tak po prosu bo lubie :)
Elf
 


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości