
NataliaW napisał(a):to, że ma wyrażać nastrój nie znaczy, że nie może mi się podobać....
I nie zawsze to że mi się podoba oznacza, że jest ładna
Bardziej patrze na wartosć fotki niż na jej estetyczną "ładność".
No i ta mi się nie szczególnie podoba.....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości