Lubicie swoja prace?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Lubicie swoja prace?

Postprzez loisslane » czwartek, 20 lip 2006, 13:23

O szkole nie pytam, sa wakacje. Czy ktos z was chetnie wstaje rano do pracy? Lubicie to, co robicie w zyciu? Wiecie, czy wlasnie to chcecie w zyciu robic czy to etap przejsciowy?
loisslane
 

Postprzez Flo » czwartek, 20 lip 2006, 13:27

przejsciowy, bardzo rzadko raduje sie ze ide do pracy
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez PIOTRGAN » czwartek, 20 lip 2006, 13:42

Przejściowy to ona może i jest ale chyba mam zamknięte drzwi wyjściowe :?

Praca fajna spokojna, da się przeżyć :)

Mało płacą :(
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez U-S » czwartek, 20 lip 2006, 13:45

Lubię swoją pracę, mogę się w niej realizować i sprawia mi satysfakcję. Czasami jest naprawdę ciężko, ale zarobki są do tego adekwatne. Czuję się też doceniana. Wszystko na plus :D
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Demurrer » czwartek, 20 lip 2006, 13:47

Uwielbiam. Nie mogę się tylko doczekać, kiedy będę mógł się w końcu podpisywać r.pr. :P
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez BLAaa » czwartek, 20 lip 2006, 13:48

Jeszcze nie wiem, za krótko pracuję. Zarobki niezłe.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Re: Lubicie swoja prace?

Postprzez Didi » czwartek, 20 lip 2006, 13:51

loisslane napisał(a):Czy ktos z was chetnie wstaje rano do pracy? Lubicie to, co robicie w zyciu?


Rano to ja akurat ide spac a do pracy wstaje na 21 :)

I bardzo lubie to co robie, bo gdybym nie lubil to bym nie robil ;)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez james » czwartek, 20 lip 2006, 14:37

na studia trzeba zarobic wiec nie ma co wybrzydzac...najlepsza praca to nie jest ale i do najgorszych nie nalezy..jakby zmienili szefa to by bylo quest :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Agunia » czwartek, 20 lip 2006, 15:30

james napisał(a):na studia trzeba zarobic wiec nie ma co wybrzydzac...najlepsza praca to nie jest ale i do najgorszych nie nalezy...


u mnie dokładnie to samo... choć myślę, że i tak nieźle mi się trafiło :) przynajmniej nie muszę zachrzaniać po 16h w jakiejś smażalni albo barze... mam normowany czas pracy i trochę wolnego też :) ale dyżury są paskudnie nudne :/ ... i wcale nie lubię wstawać o 5 rano :P w każdym razie mam nadzieję, że w przyszłości będę zajmowała się czymś bardziej ambitnym niż odbieranie telefonów itp. :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Re: Lubicie swoja prace?

Postprzez Sato » czwartek, 20 lip 2006, 18:53

loisslane napisał(a):O szkole nie pytam, sa wakacje. Czy ktos z was chetnie wstaje rano do pracy? Lubicie to, co robicie w zyciu? Wiecie, czy wlasnie to chcecie w zyciu robic czy to etap przejsciowy?

Lubie swoja prace, chetnie do niej chodze poniewaz:
- wstawac nie musze bardzo wczesnie :), mocno elastyczne godziny pracy
- mam dobrego szefa,
- jestem traktowany jak czlowiek a nie niewolnik czy wyrobnik,
- pracodwaca docenia moja prace,
- nie ma rzeczy, ktore moglyby mnie tam zestresowac, (no moze poza np. brakiem smietanki do kawy w lodowce :) )
- wciaz sie edukuje, i nikt nie robi problemow gdy np: musze w piatek jechac do szkoly zamiast przyjsc do pracy,
- zarobki spoko
- no i najwazniejsze robie to co lubie i mam mozliwosci realnego rozwoju w swoim zawodzie
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez McCool » piątek, 21 lip 2006, 00:06

Jeśli, to co robię można nazwać pracą, to nawet ją lubię ;) ( z akcentem na LUBIĘ ) Pomijając to, że zawsze jestem zmęczony i nie wiem ciągle czemu :P Ale to chyba zdarza się nawet w pracy, którą kocha się wykonywać ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agnes » piątek, 21 lip 2006, 10:42

kocham swoja prace :) dlatego lubie miec wolne... :D
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron