loisslane napisał(a):Czy ktos z was chetnie wstaje rano do pracy? Lubicie to, co robicie w zyciu?

james napisał(a):na studia trzeba zarobic wiec nie ma co wybrzydzac...najlepsza praca to nie jest ale i do najgorszych nie nalezy...
przynajmniej nie muszę zachrzaniać po 16h w jakiejś smażalni albo barze... mam normowany czas pracy i trochę wolnego też
ale dyżury są paskudnie nudne
... i wcale nie lubię wstawać o 5 rano
w każdym razie mam nadzieję, że w przyszłości będę zajmowała się czymś bardziej ambitnym niż odbieranie telefonów itp. 
loisslane napisał(a):O szkole nie pytam, sa wakacje. Czy ktos z was chetnie wstaje rano do pracy? Lubicie to, co robicie w zyciu? Wiecie, czy wlasnie to chcecie w zyciu robic czy to etap przejsciowy?
, mocno elastyczne godziny pracy
)
( z akcentem na LUBIĘ ) Pomijając to, że zawsze jestem zmęczony i nie wiem ciągle czemu
Ale to chyba zdarza się nawet w pracy, którą kocha się wykonywać 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości