I jak tu nie zwariować? 
Eonica napisał(a):Dobrze jest mieć przyjaciela po drugiej stronie linii telefonicznej. Kiedy twoje plany się gmatwają, a nerwy plączą, telefoniczny kontakt z przyjacielem sprawia, że wszystko się rozwikłuje. Pam Brown Pewna osoba z tego forum powinna wiedzieć do kogo jest to skierowane.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości