Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje


qrczak napisał(a):Amstrad13 napisał(a):Ja jeżdżę na hurtowni w pracy bez żadnych uprawnień
To uważaj, bo tu są/byli tacy co dokumenty zbierają na temat czyjejś działalności w pracy. Naprawdę uważaj bo to wielcy śledczy są.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości