
kamila napisał(a):w albumie też jest, bo nie miałąm gdzie umieścić foty. No, to ja, zmęczona już byłam..
![]()
[url=http://forum.tkk.pl/engine/album_pic.php?pic_id=272]Obrazek/url]

proszę na e-maila: r-sy@wp.plkulA napisał(a):Sylwia napisał(a):siostra, masz lepsze zdjęcia![]()
Sylwia a Ty nie widzialas sesji ktora ja jej zrobilem, niektore zdjecia sa normalnie boskie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości