Nooo... 
ptaku napisał(a):Fajnie było![]()
Dzięki dla tych, którzy byli wcześniej lub później i wcześniej lub później szanowne grono opuścili

kołysanka napisał(a):ptaku napisał(a):Fajnie było![]()
Dzięki dla tych, którzy byli wcześniej lub później i wcześniej lub później szanowne grono opuścili
Przyłączam się do podziękowań
...no a szczególna dedykacja dla pana, który przetrzymał nas wszystkich i samotnie pozostał na placu boju

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości