Punkt naprawy starych aparatów

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Punkt naprawy starych aparatów

Postprzez rymek » piątek, 14 lip 2006, 13:32

Siemka,

Mozna naprawic w K-gu starego Zenita ? Konkretnie obiektyw
Slyszalem, ze gdzies kolo Fregaty jakis starszy Pan sie tym zajmuje, ale go nigdzie nie znalazlem, wie ktos cos ?

No najblizej to chyba w Koszaline, na Zwyciezcow tak ? O ile jeszce to tam jest.
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Punkt naprawy starych aparatów

Postprzez Bruno » piątek, 14 lip 2006, 13:40

rymek napisał(a):Siemka,

Mozna naprawic w K-gu starego Zenita ? Konkretnie obiektyw
.


Rymek za 30 pln i zimne piwo marki Zycwiec oddam ci dwa obiektywy do zenitha - sprawne (wiecej z naprawe zaplacisz niz za to).
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: Punkt naprawy starych aparatów

Postprzez McCool » piątek, 14 lip 2006, 14:36

rymek napisał(a):Siemka,
No najblizej to chyba w Koszaline, na Zwyciezcow tak ? O ile jeszce to tam jest.

Na Zwycięstwa chyba raczej.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Re: Punkt naprawy starych aparatów

Postprzez rymek » sobota, 15 lip 2006, 15:00

McCool napisał(a):Na Zwycięstwa chyba raczej.

Byc moze, nie znam sie (=

Bruno: wyslalem PW

A ma ktos jakies filtry ?
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron