Trąbiące pociągi w nocy !!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Trąbiące pociągi w nocy !!!!!!!!!!!!

Postprzez sajmon75 » środa, 12 lip 2006, 22:02

Czy ktoś w tym mieście ma wpływ na to żeby żaden pociąg wyjeżdżający i wjezdżający do miasta nie używał sygnałów dźwiękowych??? przecież to trzerba być oszołomem żeby w środku nocy trąbić .
sajmon75
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 23:26

Postprzez Joey » czwartek, 13 lip 2006, 00:36

trzeba trabic dla bezpieczenstwa..
Joey
 

Re: Trąbiące pociągi w nocy !!!!!!!!!!!!

Postprzez Flo_ » czwartek, 13 lip 2006, 06:15

sajmon75 napisał(a):Czy ktoś w tym mieście ma wpływ na to żeby żaden pociąg wyjeżdżający i wjezdżający do miasta nie używał sygnałów dźwiękowych??? przecież to trzerba być oszołomem żeby w środku nocy trąbić .


oszolomami to sa ludzie chodzacy po torach (np ja)
Flo_
 

Re: Trąbiące pociągi w nocy !!!!!!!!!!!!

Postprzez kołysanka » czwartek, 13 lip 2006, 06:57

co do trąbienia - muszą, właśnie żeby potencjalnych chodzących ostrzec, no i w końcu rogatka też może nie działać, dróżnik zasnąć, itp...

Flo_ napisał(a):oszolomami to sa ludzie chodzacy po torach (np ja)


zwłaszcza ze słuchawkami w uszach :twisted:

przy prędkościach i częstotliwości z jaką jeżdżą pociągi w mieście nie jest to chyba proceder specjalnie niebezpieczny - przy założeniu, że osoba idąca torami zachowuje ksztę rozsądku - z kolonią dzieciaczków przykładowo bym się na skróty już nie wybrała...

pozdrawiam,
oszołom :twisted:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 13 lip 2006, 07:23

podkabluje Cie ze chodzisz w nocy po torach na solnej :P
Flo_
 

Postprzez Suzy » czwartek, 13 lip 2006, 09:14

Achaja napisał(a):ja mieszkam przy torach i nie słyszę pociągów - przyzwyczajenie

ja podobnie :P
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez qrczak » czwartek, 13 lip 2006, 10:42

"stado baranów"


Barany idą bo szlag je trafia jak mają stać 30 minut bo pociąg jeszcze w Białogardzie jest, a w Kołobrzegu już szlabany zamykają. :wink:

Słyszałem nieoficjalnie (podoba mi sie ten zwrot, więc sobie pozwoliłem zapożyczyć) o sytuacji na przejeździe kolejowym koło Kalmara. Pełnia sezonu, pani dróżniczka zamyka szlabany, wychodzi ze swojej budki. Wraca po pół godzienie, pociąg żaden nie przejechał oczywiście, pani szczęśliwa trzyma kurczaka w ręku i idąc krzyczy, że już otwiera.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 13 lip 2006, 12:29

lepiej niech trąbią niż żeby ktoś miał potem zwłoki zdrapywać z torów :evil:

jako ciekawostkę podam, że przy otwartym oknie (mieszkam na 11. piętrze bloku na Budowlanej) w nocy słyszę u siebie stukot kół pociągu (sic!) :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Eonica » czwartek, 13 lip 2006, 12:30

Achaja napisał(a):ja mieszkam przy torach i nie słyszę pociągów - przyzwyczajenie


Dokładnie.. wystarczy sie przyzwyczaić, przez jakieś pierwsze dwa miesiące po przeprowadzce nie mogłam spać, ale z czasem zaczęłam spać jak zabita :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kazió » czwartek, 13 lip 2006, 13:03

mieszkam ok 40 m od torow, nie w kolobrzegu, tutaj w ciagu doby przejezdza tyle pociagow ile w kgu w ciagu roku, mozna sie przyzwyczaic
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Nemo » czwartek, 13 lip 2006, 15:48

Achaja napisał(a):ja mieszkam przy torach i nie słyszę pociągów - przyzwyczajenie


Podobnie jak ja :) Nawet nie czuje wibracji, które wytwarzaja przejezdzajace pociągi. :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez BLAaa » czwartek, 13 lip 2006, 19:08

Za to mnie już szlag trafia, bo mi okna wychodza na linie do Białogardu. I faktycznie barany trabią. Po jaką cholerę? Przecież widać, że pociag jedzie z daleka. A jak nie chcą, żebysmy chodzili przez toty, to niech płot, czy mur postawią.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Konsul » czwartek, 13 lip 2006, 19:33

Trąbią bo lubią, maszynista nie jest taki co by sobie nie potrąbił. Proponuję z 5 browarków i wtedy jest sen twardy, a na koniec miesiąca faktukę przesłać do PKP, niech płacą za fantazję swoich pracowników.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron