Mafi napisał(a):Myślę, że wpadne się przywitać [ale nie zostanę], bo będzie to mój pierwszy (nie licząc otwarcia lata) i ostatni zlot w te wakacje... Następny pewnie dopiero na święta...![]()
przyjdę o ile ktoś mnie naprowadzi- bo byłam tam tylko raz, a drogi nie pamiętam...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości