) dwa dokumenty: świadectwo, a na drugim jest napisane, że odpis - to o co chodzislonkokg napisał(a):rysio napisał(a):slunko - jak angielski wypadł w sienkiewiczu?srednia moze jakas... jesli sa takie dane juz...
Na takie dane to dzisiaj za wczesnie. Ale jak juz bede miałam srednie z poszczególnych przedmiotów to podam

Roman napisał(a):zdałem
według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej
na podanie cyferek może później się skuszę
Agunia napisał(a):Roman napisał(a):zdałem
według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej
na podanie cyferek może później się skuszę
a czemu Ty tak bez emocji? ja na Twoim miejscu byłabym w siódmym niebie, z takimi wynikami możesz startować wszędzie...
PS widziałam Twój opis gg

Roman napisał(a):Agunia napisał(a):Roman napisał(a):zdałem
według tej zielonej tabelki plasuję się w klasie wysokiej i najwyższej
na podanie cyferek może później się skuszę
a czemu Ty tak bez emocji? ja na Twoim miejscu byłabym w siódmym niebie, z takimi wynikami możesz startować wszędzie...
PS widziałam Twój opis gg
podglądaczka


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości