[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » wtorek, 11 lip 2006, 18:17

Idziesz na urlop !! A tu... katasrtrofa.. zima taka,ze nie ma prądu, nie masz co czytać.... siedzisz w jakiejś chatce zasypana śniegiem.. nie masz drewna, marzniesz i głodna jesteś..Z nikąd pomocy... :twisted:

Chcę władzy nad własnymi myślami...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez EmDeKa » wtorek, 11 lip 2006, 19:48

Masz władzę, ale nagle okazuje się, że na skutek urazu. np. ostrego zakochania - tracisz zdolność myślenia i władza Ci się do niczego nie przydaje...

Chcę być w Port el Kantaoui...
EmDeKa
 

Postprzez kołysanka » wtorek, 11 lip 2006, 19:56

siedzisz sobie w Port el Kantaoui w restauracji na statku ze szklanym dnem, popijasz drinka z parasolką, ale spadają Ci sztućce do homarów, szkalne dno pęka i pływająca restauracja błyskawicznie tonie :twisted:

chciałabym żeby DKF znów wyświetlał filmy
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 19:57

Jestes w Port el Kantaoui w wiezieniu za molestowanie staruszki


Chce robic tak by nigdy nikt nie powiedzial ze robie zle
Flo_
 

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 19:58

a co do zyczenia Kolysanki

DKF gra, a Ty stajesz sie jego wiezniem na wszeczasy



Chce robic tak by nigdy nikt nie powiedzial ze robie zle
Flo_
 

Postprzez EmDeKa » wtorek, 11 lip 2006, 20:04

Flo_ napisał(a):Jestes w Port el Kantaoui w wiezieniu za molestowanie staruszki


Tam nie ma więzienia :twisted:


kołysanka napisał(a):chciałabym żeby DKF znów wyświetlał filmy


Wyświetla - ale tylko i wyłącznie porno. Dla niesłyszących w dodatku.


Flo_ napisał(a):Chce robic tak by nigdy nikt nie powiedzial ze robie zle


Robisz tak dobrze, że nikt już w ogóle nic do Ciebie nie mówi. W ogóle. Wcale. Nigdy. Ignor. :twisted:


Chcę gotowaną golonkę w opakowaniu próżniowym z klipsami ze sklepu koło świateł.
EmDeKa
 

Postprzez kołysanka » wtorek, 11 lip 2006, 20:16

o rany :lol:

EmDeKa napisał(a):Chcę gotowaną golonkę w opakowaniu próżniowym z klipsami ze sklepu koło świateł.


golonka raz! - jest :) ale gotowane są tylko klipsy :lol:

chciałabym magnetokraft z klaksonem i niebieską chorągiewką :P :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 20:30

cyk i masz to COS ale zupelnie nie wiesz do czego to sluzy :lol:


Chce klapsa :twisted:
Flo_
 

Postprzez Tisaja » wtorek, 11 lip 2006, 20:37

Kołysanka : Masz magnokraft z bajerami.. ale Ufo Cię przechytrzyło.. i ma inne zasięgi.. i przelatuje Ci pod nosem a Ty nic nie mozesz zrobić ani nikt Ci nie wierzy...Zamykaja Cie w zakładzie.. :twisted:

Flo...Dostajesz takiego strzała....że już nigdy sie nie podnosisz... :twisted:

Chcę ,żeby ktos podlewał mi kwiaty...zawsze o nich zapominam... :lol:
Ostatnio edytowano wtorek, 11 lip 2006, 20:39 przez Tisaja, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 20:38

a moje? :help:
Flo_
 

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 20:41

podlewa Ci ktos kwaity ale niekoniecznie woda


chce wlezc na drzewo
Flo_
 

Postprzez Mafi » wtorek, 11 lip 2006, 20:44

włazisz na drzewo, ale ma ono kolce i sobie kłujesz dupe i spadasz...

chcę żeby ktoś mi pycha kolację zrobił... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Tisaja » wtorek, 11 lip 2006, 20:45

idziesz do mnie na pycha kolacje.. ale ja mam zaciete drzwi.. i tylko opowiadam Ci co zrobiłam... :lol:

Chcę czereśnie bez pestek..
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez EmDeKa » wtorek, 11 lip 2006, 20:55

Masz je - bo ja Ci je wydłubuję i podaję same czereśnie bez pesteczek prosto do buźki. Ale za to.. połykam pestki, mam wiatry, pod ogromnym ciśnieniem... wybijam Ci nimi wszystkie szyby w oknach.... a akurat jest załamanie pogody i tylko +6 st.C :twisted:


A ja chcę pójść na działkę.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez EmDeKa, łącznie edytowano 1 raz
EmDeKa
 

Postprzez kamila » wtorek, 11 lip 2006, 20:56

EmDeKa napisał(a):A ja chcę pójść na działkę.
złapie Cię deszcz i będziesz chory

Ja chcę kopa w tyłek :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości