zdalam

Hnitek napisał(a):Agunia napisał(a):Hnitek napisał(a):MadziUlka napisał(a):ja powiem krotko
zdalam
jw
zdałem
myślisz że to wystarczy?
Oczywiście liczyłem na więcej, ale tyle co mam wystarczy
slonkokg napisał(a):W Sienkiewiczu ponad 98% zdawalnościŚwietny wynik wg mnie
Głowa do góry Kochani. Najwazniejsze, ze macie zdane, a studia na wymarzone kierunki zapewne tez sie znajdą
Buziole
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości