Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 08:05

Piekny koniec kariery Zidane'a. Pokazal jakim jest burakiem i odszedl
Flo_
 

Postprzez barmaid » poniedziałek, 10 lip 2006, 09:12

To Fakt Zizu sie nie popisał.Ale Wy tez nie jesteście lepsi...pilka nożna ma być radością....a tu proszę...agresja.Zachowujecie sie jak te malpy w reklamie.... dosłownie.Ciesze sie, że ten cyrk sie juz skończył :twisted:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez james » poniedziałek, 10 lip 2006, 09:20

gratuluje nowym mistrzom swiata...wreszcie obie druzyny pokazaly jak strzela sie karne nie liczac pecha francuzow :wink:
reasumujac slabe mistrzostwa ;/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez kamila » poniedziałek, 10 lip 2006, 10:28

ptaku napisał(a):Nie byłoo widać Kamila :D
jakbyś koło mnie siedział to byś słyszał, ale zostałam uspokojona ;) , to pewnie dlatego przegrali [smilie=weep.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » poniedziałek, 10 lip 2006, 11:17

Chyba mało osób od początku stawiało na zwycięstwo Włochów w MŚ. Ja się do nich zaliczam, ale ciesze się z ich zwycięstwa :wink:
Tak ogólnie to te mistrzostwa strasznie nudne były :/
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:07

Chyba czas wybrać najlepszą jedenastkę turnieju. Ja bym ustawił 1-4-2-3-1 i wyglądałaby tak
Buffon - Miguel, Cannavaro, Thuram, Lahm - Vieira, Pirlo - Ribery, Zidane, Maxi Rodriguez - Klose

Chater_ napisał(a):Francja i tak do czegoś doszła. Biorac pod uwagę to, jak grała w fazie grupowej?
Ale myślę, że w grze o puchar, nie powinno być karnych... o trofeum decydować powinny umiejętności a nie loteria.


no ale w takim razie jak rozstrzygać? Powtórka meczu (tak chociażby Włosi wygrali EURO w 1968 roku)? Losowanie- nie? Statystyka rzutów rożnych? Posiadania piłki?

Mistrzostwo świata zdobyła drużyna bezsprzecznie najlepsza w skali turnieju, choć w finale to Francuzi się lepiej prezentowali

A Zidane mimo "gry głową" został uznany najlepszym graczem turnieju
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:20

canavaro byl duzo duzo lepszy :)

wogule 11 stka gwiazdeczek o porazka jakas
:lol:
widac kto dal wiecej
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:43

Cannavaro naprawde pokazal wspanialy kunszt i klase. Od wielu lat jest moim najlepszym obronca.

Pirlo nie lubilem za bardzo, ale ma ogromny potencjal, no i wszedobylski Grosso. Byl wszedzie, jest wielki
Flo_
 

Postprzez kazió » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:50

Jestem zawiedziony Zidane'm, ja na zakonczenie kariery nie uderzylbym go w splot i to glowa,powinien lac go w morde,nie wiem co mu nagadal,kazdy ma swoje granice,podejrzewam ze wielu ktorzy teraz go krytykuja nie staliby z usmiechem na twarzy kiedy koles go beszta, ale w stosunku do Materazzi'ego tez powinny byc wyciagniete konsekwencje.Wolalem zeby wygrala francjia,ale jeszcze bardziej zeby wygrala druzyna lepiej grajaca, tak nie do konca sie stalo,bywa.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:53

Zidane jest zawodowcem, jakby kazdy lal w morde na boisku to w kazdym meczu byloby mordobicie. A kto udowodni Materacowi ze cos powiedzial? :lol: Pewnie pojechal go rowno, ale takie sytuacje zalatwia sie inaczej, to nie podworko
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:54

Chater_ napisał(a):
kazió napisał(a):tak nie do konca sie stalo,bywa.

Nie "nie do końca" tylko w ogóle.


buahhahahahah, tak zapatrzony we Francje ze nie widzi kto byl lepszy na boisku :lol:
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:55

Chater_ napisał(a):
Flo_ napisał(a):buahhahahahah, tak zapatrzony we Francje ze nie widzi kto byl lepszy na boisku :lol:

Serce kibica większe od zdrowego rozsądku.


co nie tlumaczy Cie ze piszesz naciagane glupoty - bez urazy
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości