[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kołysanka » niedziela, 9 lip 2006, 22:43

barmaid napisał(a):Ale dom jest na Alasce.... :lol:

Chcę odpocząć...


odpoczywasz... na wieki wieków... :twisted: :twisted:

chciałabym żeby jutro była sobota :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » niedziela, 9 lip 2006, 22:51

jutro jest sobota, ale pracujesz jak w poniedzialek :)


Chce byc maly
Flo_
 

Postprzez Dreams » poniedziałek, 10 lip 2006, 06:47

Wyjaśniłó się wszystko to, co niewyjaśnione ale wiedzą o tym wszyscy oprócz Ciebie... :p

chcę zimny prysznic :girl:
Dreams
 

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 10 lip 2006, 06:50

Dreams napisał(a):Wyjaśniłó się wszystko to, co niewyjaśnione ale wiedzą o tym wszyscy oprócz Ciebie... :p

chcę zimny prysznic :girl:


masz zimny prysznic, ale leci z niego tylko gorąca woda :twisted:

chciałabym mieć "czapkę niewidkę" :)
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Eonica » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:58

masz "czapkę niewidke" ale nie możesz z niej skorzystać :wink:


Chcę się wyspać :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:32

wysypiasz się, ale budzisz się jako 90-letnia staruszka

chciałabym żeby telefon w pracy mi się zepsuł :lol:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:44

Psuje Ci się, ale momentalnie technicy montują nowoczesną centralkę z 10 liniami telefonicznymi i wypasionymi kolejnymi aparatami telefonicznymi - każdy z nich dzwoni...

Chcę żeby spadł śnieg na 1 dzień gorącego lipca.
EmDeKa
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:45

zepsuje Ci się telefon i nie będzie niespodzianki :P

chce sie opalać nago :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:06

EmDeKa napisał(a):Chcę żeby spadł śnieg na 1 dzień gorącego lipca.


pada śnieg, ale jest go tak dużo, że nie możesz otworzyć drzwi by się nim nacieszyć :P

kamila napisał(a):chce się opalać nago :lol:


opalasz się nago, ale dopada Cię armia w moherowych bikini i robi cień :twisted: :D

----------

chciałabym skupić się dziś na pracy :oops: :P
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59

slyszysz szum ziewajacego slonia - mile prawda? Szkoda ze jestes gluchy



Chce zeby bylo dobrze
Flo_
 

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:01

Jest dobrze. Nawet bardzo doooobrze. Ale... łapiesz trypla :twisted:

Chciałbym klimatyzację w pomieszczeniu, w którym jestem.
EmDeKa
 

Postprzez Mafi » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:03

Klimatyzacja założona... tylko, że zamiast chłodzić to ogrzewa ;p

Chcę móc wymazać komuś pamięć... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:05

Wymazałaś, ale przy okazji powstał zonk i swoją też skasowałaś... chodzicie teraz razem jak dwie bezmyślne ameby :twisted:

Chciałbym kebap z frytkami.
EmDeKa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości