
barmaid napisał(a):A ja się cieszę, że to już koniec, że tak powiem.... uffff. w końcu będzie można z Wami, mężczyźni normalnie porozmawiaćOj Zizu, Zizu, żeś przegiął.I za mało Tottiego...stanowczo!
(ale to moja optymistyczna wersja). 
Achaja napisał(a):Dreams napisał(a):barmaid napisał(a):A ja się cieszę, że to już koniec, że tak powiem.... uffff. w końcu będzie można z Wami, mężczyźni normalnie porozmawiaćOj Zizu, Zizu, żeś przegiął.I za mało Tottiego...stanowczo!
Myślę, że jeszcze z tydzień nie będzie można z nimi porozmawiać... Będą przeżywać(ale to moja optymistyczna wersja).
gdybym miała na to wpływ to z moim mogłabym nawet wieczność rozmawiać o meczach, gdybym tylko mogła...
więc doceniajcie dziewczyny, że macie możliwość rozmów, choćby temat był taki a nie inny...
Tyle naszego, że sobie pomarudzimy...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości