to i ja cosik tu skrobnę, korzystajac z okazji
zlot był hmm...ciekawy
w sumie czekalam na Perfect, a jak przyszlo co do czego, to omineła mnie część ich koncertu
pozdrawiam wszystkich, którzy uczestniczyli w tym wielkim wydarzeniu kulturalnym, (o zlocie mowa rzecz jasna

) dla którego przyczynkiem stało sie powitanie lata
w szczególności uczestników wyprawy po wszelakie trunki z mniejsza lub wieksza zawartościa %, zwlaszcza dla:
WZT - dziekuje za 'dotaszczenie' mnie na miejsce
Fida, który zapewnił mi podróż z przygodami i bawił sie w reportera "bez cenzury" ekhm..
Kołysanki - naprawde miło było poznać
ptaku - też dziekuje za towarzystwo

i gratuluje odważnej decyzji powrotu do latarni
oraz Mafi, Tis, Candy, Pastora, Flo i wszystkich pozostałych, zarówno tych którzy dotrwali do końca, jak i tych, którzy niestety odpadli troche wcześniej
