[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 10:01

za niewinnosc :) Juz sie nie bede publicznie chwalil jaki ze mnie bohater :lol:
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 8 lip 2006, 10:26

oj Flo...30 cm od policjanta :lol: a plaza taka duuuza jest :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » sobota, 8 lip 2006, 10:49

Flo_ napisał(a):wstalem :twisted: Myslalem ze ten mandat mi sie snil, ale on istnieje naprawde :lol:
mi by tam do śmiechu nie było :P . Właśnie wstałam, po prostu sobie troszkę umieram :? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 8 lip 2006, 11:05

WZT napisał(a):i dla reszty co byla za to ze byla
a ja? :cry: :P ..wiesz co, a tak chciałam z Tobą potańczyć na plaży.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 11:07

Kolysanka to sie o mnie martwila co bym drugiego mandatu nie wylapal :*
Flo_
 

Postprzez kamila » sobota, 8 lip 2006, 11:09

WZT napisał(a):to czemu nie mowilas?????
Tylko sie zloscilas jak rozmawialismy oczyms zielonym i zywym to tylko sie denerwowalas..... a nic o tanczeniu nie mowilas tylkko o karach cielesnych wspominalas:P
zielonych już nie ma [smilie=shutup.gif] , o karach cielesnych? to chyba nie ja :niepewny:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 8 lip 2006, 11:15

WZT: faktycznie, przypomniało mi się :lol: , wbij sobie do główki, że zieloni umarli :P :P :P , a opaska chrzana, była git :wink: . Jeszcze kołysance bzdur nagadałeś :glupek: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 11:19

moze na gg sobie pogadajcie?
Flo_
 

Postprzez kołysanka » sobota, 8 lip 2006, 12:03

Flo_ napisał(a):Kolysanka to sie o mnie martwila co bym drugiego mandatu nie wylapal :*


i dzielnie tym razem pozostawionego piwa strzegłam jak się udałeś... ekhm... na stronę :lol:

polecam się na przyszłość :wink:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 12:05

kołysanka napisał(a):
Flo_ napisał(a):Kolysanka to sie o mnie martwila co bym drugiego mandatu nie wylapal :*


i dzielnie tym razem pozostawionego piwa strzegłam jak się udałeś... ekhm... na stronę :lol:

polecam się na przyszłość :wink:


no uwazaj z tym polecaniem, bo Cie bezlitosnie bede wykorzystwal do niecnych celow :P
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron