Juz sie nie bede publicznie chwalil jaki ze mnie bohater 
zielonych już nie maWZT napisał(a):to czemu nie mowilas?????
Tylko sie zloscilas jak rozmawialismy oczyms zielonym i zywym to tylko sie denerwowalas..... a nic o tanczeniu nie mowilas tylkko o karach cielesnych wspominalas:P
, o karach cielesnych? to chyba nie ja 
Flo_ napisał(a):Kolysanka to sie o mnie martwila co bym drugiego mandatu nie wylapal

kołysanka napisał(a):Flo_ napisał(a):Kolysanka to sie o mnie martwila co bym drugiego mandatu nie wylapal
i dzielnie tym razem pozostawionego piwa strzegłam jak się udałeś... ekhm... na stronę![]()
polecam się na przyszłość

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości