[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Dreams » piątek, 7 lip 2006, 13:39

dotaniesz ciut deszczu - jedną kroplę :p

chcę nowe stringi :p :girl:
Dreams
 

Postprzez Bruno » piątek, 7 lip 2006, 13:50

dostejesz stringi wykonczone drutem kolczastym

chce aby byla noc
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » piątek, 7 lip 2006, 13:56

Bruno napisał(a):dostejesz stringi wykonczone drutem kolczastym

chce aby byla noc


do poprawki - jestem masochistką :D :girl:

będziesz ją miał - wiecznie, a elektrownie siądą :)

chcę nowe stringi nadal :)
Dreams
 

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 13:58

masz nowe stringi ale sa one u mnie w szufladzie :lol:


chce zeby Dreams je wykradla w nocy :lol:
Flo_
 

Postprzez Demurrer » piątek, 7 lip 2006, 14:05

Flo_ napisał(a):masz nowe stringi ale sa one u mnie w szufladzie :lol:


chce zeby Dreams je wykradla w nocy :lol:



Dreams w negliżu zakradła się Twojego pokoju w nocy, zajrzała do szuflday i wykradła stringi, ale Ty akurat wtedy na klopie siedziałeś i wszystko Cię ominęło.

Chciałbym żeby spadł deszcz
Ostatnio edytowano piątek, 7 lip 2006, 14:06 przez Demurrer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Bruno » piątek, 7 lip 2006, 14:05

tak sie spiles, ze nie wiedziales nawet kiedy...

chcialbym aby nikt na Ziemi nie byl glodny
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 14:12

nie ma juz glodu na swiecie, ale skonczyly sie wszystkie banany :lol:


Chce by znowu urosly banany
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 7 lip 2006, 14:20

urosly banany, ale ty nie mozesz ich jesc bo masz uczulenie

chce aby dzis w nocy bylo cieplo :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Bruno » piątek, 7 lip 2006, 14:28

w nocy bedzie cieplo, ale ty bedziesz spac w rozzarzonym piekarniku

chcialbym aby afroamerykanie byli biali :)
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sauniere » piątek, 7 lip 2006, 14:47

afroamerykanie są biali ale Polacy stali sie czarni, w tym Ty ;)

chciałbym zameczek w Szkocji ;)
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 14:48

masz zameczek w Szkocji, ale nie chciales zalozyc kilta i nie wpuscili Cie do Szkocji



Chce oddychac
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 14:51

wszystkie lumpeksy zamkniete :P



chce spokojnie dojsc do domu po pracy
Flo_
 

Postprzez Roman » piątek, 7 lip 2006, 14:53

spokojnie dojdziesz do domu po pracy, ale zostawiłeś w niej klucze

chcę grać na perkusji
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości