[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 6 lip 2006, 22:11

Flo_ napisał(a):
Mafi napisał(a):Jak się nie spiję gorzką żołądkową to może przydreptam... z yenn chyba...

a jak nie przydreptamy to pewnie i tak was gdzieś spotkamy ;p


grozicie nam? :P

Obiecujemy... ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Roman » czwartek, 6 lip 2006, 22:38

to czyli jak? O 19.00 pod kulą?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez quad » czwartek, 6 lip 2006, 22:54

Flo_ napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):jee moj piewrwszy zlot :P najprawdopodobniej przytaszcze ze soba quada ;) on jeszcze o tym nie wie ale..ciii :P ;)


quadzik bedzie Twoim bodyguardem, z taka tezyzna fizyczna nikt nie podskoczy :)


No ladnie, ja tutaj sie szykuje na impreze a mi tu kolo piora robia :P
Flo pamietaj ze nie sama kreatyna czlowiek zyje i nikt nie spodziewa sie pomorskiej inkwizycji (prawda pastor ?:) ), bo po naszej stronie missisipi nadmuchanych wciagamy lewa dziurka od nosa bez popitki :P

Znaczy coby zamieszania nie robic: wszem orzekam ze dam sie przytaszczyc wyzej podpisanej i nawet pobodygarduje wyzej podpisana (chociaz to bedzie raczej polegac na odciaganiu jej od niedoszlych ofiar :P)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez quad » czwartek, 6 lip 2006, 22:58

A tak przy okazji to moge robic za znak orientacyjny bo zaloze swoja zielona tylko lekka znoszona czapke z duzym napisem "QUAD" na czole, wiec jak zobaczycie kogos takiego to znaczy ze dobrze trafiliscie ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Budyn » czwartek, 6 lip 2006, 23:31

bede z wami duchem choc cialem nie moge :( bawcie sie dobrze macie moje blogoslawianstwo0:P hehehehe
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Olga » czwartek, 6 lip 2006, 23:53

:ranting: No tak .... wczoraj stwierdziłam, że pewnie będę 'tracić' tego lata różne imprezy z jakichś durnych przyczyn i proszę bardzo ... powitanie lata, zlot, wypad do River ... a ja muszę jechać do upalnego Torunia, na głupi egzamin i jeszcze głupsze szkolenie BHP :cry: :evil: Jestem zła ... bardzo zła :[ ..... i smutna [smilie=weep.gif]

Udanego weekendu wszystkim życzę :) ( :( )
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » piątek, 7 lip 2006, 00:04

ptaku napisał(a):Olga :przytul: Odbijesz sobie...

Mam nadzieję :cry: ... I dzięki za tego 'przytulańca' :p ... troszkę pomógł :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 7 lip 2006, 08:46

no ja bede o 20 pod molo :P
chyba kazdy zna kogos z forum, wiec ze znalezieniem sie nie bedzie problemu :) a ci co nie znaja proszeni sa o studiowanie porfolio tkk do wieczora :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » piątek, 7 lip 2006, 11:04

WZT napisał(a):noto jak widac temirn i miejsce pasuje.... no to sie widzimy o 20 pod molo.....
mogę sie spóźnić z kula i jego towarzyszką, więc wtedy zadzwonię do Ciebie, ok? :) z pytaniem, gdzie jesteście.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 7 lip 2006, 11:08

Karol, a o której pod ratuszem? :)
Ognisko? a gdzie Ty je tam rozpalisz? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości