Przejdź do zawartości
przez U-S » czwartek, 6 lip 2006, 17:52
przez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 18:12
Achaja napisał(a):U-S napisał(a):Plany mi się zmieniły , nie dotrę na pewno. Ale życzę Wam udanej imprezy, jak będzie piwko to wypijcie moje zdrówko i... trzymajcie kciuki już trzymam
U-S napisał(a):Plany mi się zmieniły , nie dotrę na pewno. Ale życzę Wam udanej imprezy, jak będzie piwko to wypijcie moje zdrówko i... trzymajcie kciuki
przez U-S » czwartek, 6 lip 2006, 21:50
przez U-S » czwartek, 6 lip 2006, 21:54
przez Mafi » czwartek, 6 lip 2006, 22:01
przez jeepi_srs » czwartek, 6 lip 2006, 22:09
przez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 22:11
Mafi napisał(a):Jak się nie spiję gorzką żołądkową to może przydreptam... z yenn chyba...a jak nie przydreptamy to pewnie i tak was gdzieś spotkamy
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości