Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Martius » czwartek, 6 lip 2006, 08:44

Chater_ napisał(a):
Martius napisał(a)::lol:
i kto tu sie podnieca :lol:

Ocb?

nie liczac twojego 4 posty w gore
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Dudette » czwartek, 6 lip 2006, 11:27

I co ja mam teraz zrobić? Komu kibicować? Sentymenta przemawiają za Włochami, ale nie wspierać szwagierka też nie wypada... :(.
Siostra ma jednak dobre argumenty - szwagier to nie rodzina, więc chyba jednak Makaroniarze... :D :D :D
:super: :super: :aloha: :aloha: :football: :football: :aloha: :aloha: :super: :super:
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 12:11

Makarony mistrzem swiata, tak twierdzilem i tak nadal twierdze. Zawsze za tymi samymi a nie jak choragiewki raz Ci raz tamci :twisted:
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 6 lip 2006, 13:27

Zawsze za juventusem i zawsze za wloska reprezentacja :twisted:
rewanz za euro 2000
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Demurrer » czwartek, 6 lip 2006, 13:30

też za Włochami ale raczej z braku wyboru, bo za żabami nie bardzo
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 16:06

ptaku napisał(a):
Flo_ napisał(a):Makarony mistrzem swiata, tak twierdzilem i tak nadal twierdze. Zawsze za tymi samymi a nie jak choragiewki raz Ci raz tamci :twisted:


Czasami trzeba zmienić jak drużyny odpadają jedna po drugiej ...


wtedy nie kibicuje nikomu, jesli mojej kochanej druzyny nie ma :) Kibicuje ale bez emocji
Flo_
 

Postprzez Roman » czwartek, 6 lip 2006, 17:53

Flo_ - tak bez kibicowania to lipa, nudno

Mecz finałowy będzie sędziować Horacio Elizondo (Argentyna) - ten od meczu otwarcia - jakoś nie słyszało się o jego grubych pomyłkach - ważne, że nie będzie gwiazdora Merka - ten parę razy niezaprzeczalnie wypaczał wyniki, i nadaje się już najwyżej do reklamówek

Mecz o 3. miejsce będzie sędziować T.Kamikawa - ten od naszego spotkania z Ekwadorem

Znaczy chyba wyraźne rozczarowanie europejskimi gwiazdami gwizdka
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » piątek, 7 lip 2006, 09:27

SatH^Raa napisał(a):
Roman napisał(a):Znaczy chyba wyraźne rozczarowanie europejskimi gwiazdami gwizdka

Skoro grają same europejskie zespoły to chyba naturalne jest, że lepiej żeby sędziowie byli spoza Europy. A że Ci dawali ciała to już inna historia...


Z drugiej strony w EURO też grają same europejskie zespoły, a gwiżdżą też sami Europejczycy - no kiedyś próbowano z Egipcjaninem pamiętam, ale raz
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 14:01

SatH^Raa napisał(a):
Roman napisał(a):Znaczy chyba wyraźne rozczarowanie europejskimi gwiazdami gwizdka

Skoro grają same europejskie zespoły to chyba naturalne jest, że lepiej żeby sędziowie byli spoza Europy. A że Ci dawali ciała to już inna historia...


zgadza sie :) Po za tym sedziuja Ci ktorzy sa w najlepszej dyspozycji (czyt. najmniej drukuja)
Flo_
 

Postprzez Roman » piątek, 7 lip 2006, 15:21

FIFA ogłosiła kandydatów-kadrę do "drużyny gwiazd"

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1352608,wiadomosc.html

trochę jakby ją przed mundialem już tworzyli: bo skąd tam Terry, Ballack Henry czy Totti? Szkoda, że nie ma Ronaldinho jeszcze :wink:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » niedziela, 9 lip 2006, 21:44

Włosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Brawo Brawo

Zidane to ...//%$^#$
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez MzK » niedziela, 9 lip 2006, 21:49

"Happy hour" do rana we wszystkich wloskich knajpach :lol: Grazie ragazzi!
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron