Demurrer napisał(a):Henry po raz drugi na tym mundialu symulował, czego konsekwencją był gol dla Francji. Oszust.
Roman napisał(a):
Mafi - nawet nie krzyknęłaś jak Pauleta strzelił w boczną siatkę?
Roman napisał(a):tam był faul - u Carvalho zabrakło koordynacji przez chwilę i zahaczył Henry'ego - nie po to Francuz robił taki zwód na wolne pole, by dostać żółtą kartkę za symulowanie
Demurrer - czy oni mają nogę urwać Henry'emu, żebyś powiedział, że teraz to naprawdę był faul?
?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości