[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EmDeKa » środa, 5 lip 2006, 20:08

poznajesz go, ale Teksas zapada się pod ziemię fskótek trzęsienia ziemi spółobrotu i strażnik okazuję się być strażnikiem Oklahomy

chciałbym piwo w kranie
EmDeKa
 

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 20:11

piwo jest w kranie, ale nie placiles rachunkow, odcieli



chce znow ją zobaczyc
Flo_
 

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 20:16

widzisz ją, ale ona Ciebie nie

chcę żeby Em napisał mi pw ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 20:19

Em wysyla ci pw ale..jest to pusta wiadomosc

chce sie do Kogos przytulic
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez U-S » środa, 5 lip 2006, 20:25

Zamykasz oczy.Przytulasz się, myslisz,że to owłosiona klata Georga Clooneya, a to szympansik Gucwińskich.

Chciałabym, żeby z nieba spadł deszcz...100 $ ;)
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez EmDeKa » środa, 5 lip 2006, 20:25

Robisz to, ale Kogos jest stary i brzydki iśmierdzi potem
http://willyvirtual.com.br/imagens/will ... -Kogos.jpg

Chcę dostać pw od Mafi :twisted: :oops:
EmDeKa
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 20:30

dostajesz pw a w nim mafi pisze ze cie nie lubi :P

chce aby ktos przyniosl mi dokladke jedzenia z dolu-z kuchni ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez U-S » środa, 5 lip 2006, 21:08

WZT napisał(a):
johny_r napisał(a):dostajesz dokladke jedzenia, ale jest zimne

chce, zeby ktos mi zrobil kolacje


dostajesz kolacje ale to jest pasztet z kota....


A ja chcem piwa.....


Dostajesz pokal ze złotym nektarem, a to są siki Weroniki

Chcę żeby ktoś mi wymasował stopy
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Mario » środa, 5 lip 2006, 21:50

Załatwione.
Ale masażysta robi to tak ieumiejętnie, że później przez tydzień ledwo chodzisz.


Chcę już iść spać.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez cichy » środa, 5 lip 2006, 21:52

Mario napisał(a):Załatwione.
Ale masażysta robi to tak ieumiejętnie, że później przez tydzień ledwo chodzisz.


Chcę już iść spać.

idziesz spac i nie mozesz zasnac

chce, aby to sie jakos poukladalo.
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez BLAaa » środa, 5 lip 2006, 22:03

Ale nie pouklada się, bo Ch[beeeep] bombki strzelił.

Chcę, żeby brzyszek się już na mnie nie gniewał.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Mario » środa, 5 lip 2006, 22:03

Jakoś sie poukładało.
Ale znów się rozsypało.


Żeby było dobrze.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Roman » środa, 5 lip 2006, 22:08

Będzie dobrze. Ale niekoniecznie Tobie

Chciałbym mieć koszulkę Zidane'a
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości