[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 19:12

rozumiesz mowe zwierzat ale zadne z nich nie chce z toba gadac, a jak juz jakies sie skusi to gada do ciebie w obcym jezyki(jakis pies chinczyk ci sie trafil:P)

chce aby ktos poszedl za mnie do sklepu

edit: Mario...baba nie moze byc daltonista :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mario » środa, 5 lip 2006, 19:16

Ktoś poszedł za Ciebie do sklepu po zakupy.
Szkoda, że już nie wrocił.

Chcę, żeby redlovebloodgirl zmieniła płeć
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 19:30

Red zmienila plec, a Ty tego nie przezyles



chce byc znow 15-latkiem
Flo_
 

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 19:34

jesteś 15latkiem ale jedynym na świecie...

chcę w końcu skończyć II rok studiów ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 19:37

drugi rok sie skonczyl, a Ty nadal na nim :P



Nie chcialbym sie zakochac w osobie o ktorej teraz mysle (nie niszczyc tego zyczenia :twisted: )
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 19:38

Nie zakochujesz ale zaliczasz wpadke z ta osoba i bierzesz z nia slub :twisted:

chce aby zawsze bylo lato
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 19:39

Flo, zakochasz się w os. o której myślisz
marko, zwiedzisz- ale na emeryturze

chcę... chcę... chcę... nie tyć ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 19:39

zwiedzisz caly swiat w atlasie Marko


Red: lato jest zawsze....w Afryce :P



nie chce sie uzaleznic od papierosow
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 19:40

Mafi, motylem bylas ale utylas :twisted:



nie chce sie uzaleznic od papierosow
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 19:44

masz slonia w karawce ale nikt ci w to nie wierzy. swoja droga to karawka jest tak duza ze bez problemu pomiesci slonia ale twoj dom tak maly ze nie pomiesci karawki

chce aby ktos mi zrobil kolacje
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez minas » środa, 5 lip 2006, 19:45

Fli: nie uzaleznileś się od papierosów, jednak nalogowi palaczew miejscach publicznych dostają zawsze zimne piwo



chcę mieć 180 cm wzroetu i długie wlosy
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez minas » środa, 5 lip 2006, 20:03

WZT masz czerwona trawę aw niej miliony czerwonych mrówek


Chcę poznać strażnika teksasu
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości