[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 16:00

jestes profesjonalista ale nikt nie wie w czym



chce piwa :twisted:
Flo_
 

Postprzez barmaid » środa, 5 lip 2006, 16:05

Za ostatnie pieniadze kupiłeś....upal straszny, otwierasz...a to bezalkoholowe :lol:

Chciałabym widzieć jak budowano piramidy...
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 16:11

Przestajesz sie spóźniać- ale inni się spóźniają :)

Chcę nie czuć głodu ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 16:15

masz czas na prace, ale nie masz pracy :)



Chce miec nowy telefon
Flo_
 

Postprzez barmaid » środa, 5 lip 2006, 16:15

Nie czujesz głodu.... sexu, plazy i muzyki :lol:

Chcę być niewidzialna...
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 16:16

nikt Cie nie widzi, nikt Cie nie zauwaza, nie ma Cie


nadal chce nowy telefon
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 16:24

masz kajak ale nie masz gdzie nim plywac :P

chcialabym dostac sie na studia :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 16:24

masz kajak ale nie ma Ci go kto nosic na plecach



Chce na plaze
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 5 lip 2006, 16:25

dostajesz sie na studia w nieistniejacym panstwie o nazwie Korchozja :lol:


chce na plaze
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 5 lip 2006, 16:26

idziesz na plaze ale okazuje sie ze zamiast piasku sa kamienie, w wodzie sinice a piekne dziewczyny w bikini zamienily sie w stare babcie w pantalonach :twisted:

chce kotka :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości