
EKG napisał(a):W końcu Niemcy zobaczyli jak to jest dostać baty w ostatniej minucie. Kara za sędziowanie (Argentynę zrobili), "ŚCIANY" nie pomogły.
boss napisał(a):Włosi super tak miało być .......finał Włochy-Portugalia

Pokazali chlopaki klase i tyle
Zobaczymy co z tego wyjdzie ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości