przez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 21:49
marko napisał(a):Flo_ napisał(a):marko napisał(a):Flo fajna zabawa - lepsza niz te niezdrowe kłótnie na forum
ale zgłaszam protest bo co wejdę to już wszystko rozwiązane
nie masz wyczucia

za mało na forum siedzę
a to juz na zdrowie Ci wyjdzie

Zaraz cos wrzuce