Wspolne ogladanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 13:57

TISAJA napisał(a):Mogłabym przyjść... komentować w sposób, za który byście mnie zabili...(chyba znacie mój stosunek do piłki noznej) :twisted:

Hmmm... kuszące.... :twisted:


przychodz, najwzyej Cie zamkniemy w ubikacji :P
Flo_
 

Postprzez Tisaja » czwartek, 29 cze 2006, 14:09

:lol: Taaaa... moze nie tylko ja bede marudzić.. Czy tam jest ubikacja koedukacyjna ? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mafi » czwartek, 29 cze 2006, 14:10

TISAJA napisał(a)::lol: Taaaa... moze nie tylko ja bede marudzić.. Czy tam jest ubikacja koedukacyjna ? :lol: :lol:

Nie... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 14:32

TISAJA napisał(a)::lol: Taaaa... moze nie tylko ja bede marudzić.. Czy tam jest ubikacja koedukacyjna ? :lol: :lol:


zrobi sie, tez bede marudzil :twisted:
Flo_
 

Postprzez Roman » czwartek, 29 cze 2006, 14:34

O ile pamiętam to krzaki w parkach są koedukacyjne - przynajmniej nie ma rozróżnienia

co do meczu to może (przez małe "m") się na Brazylię skuszę
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » sobota, 1 lip 2006, 12:03

Hmm... czy dziś ktoś idzie do Anti na mecz wieczorem...? ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez M@dF » sobota, 1 lip 2006, 12:07

Wczoraj nauczylem sie w Anti ciekawego zwrotu po francusku, tylko kurcze zapomnialem ;]
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Mafi » sobota, 1 lip 2006, 12:12

m@dF napisał(a):Wczoraj nauczylem sie w Anti ciekawego zwrotu po francusku, tylko kurcze zapomnialem ;]

zawsze zostaje Ci po angielsku :lol: o ranyyy... jesteś świetny normalnie- pierwszy zwrot jaki chciałeś wiedzieć jak jest po francusku... :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » sobota, 1 lip 2006, 12:28

mozliwe ze pojde, ale nie obiecuje
Flo_
 

Postprzez Flo_ » sobota, 1 lip 2006, 16:34

ptaku napisał(a):Fajnie by było jakby Ci co idą napisali, że będą, bo nie będę wiedział czy się zbierać. :P


idziesz razem z Hnitkiem?
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości