choragiewki, ogrodki piwne pelne, muzyka gra, normalnie jak karnawal w Brazylii ... wesolo jest i ogolnie mi sie podoba
a skonczylo sie jak zawsze czyli zwyciestwem [edytowane]

piter_Radzikowo napisał(a):a skonczylo sie jak zawsze czyli zwyciestwem [edytowane]

slonkokg napisał(a):Flo_ napisał(a):przewidzialem wynik Wlochow 3:0. Mialem wrazenie ze tylko ja cieszylem sie w antidotum gdy Wlosi strzelali bramki
Ja sie tez cieszyłamMoze nie podeszłam do tego tak emocjonalnie jak Ty, ale sie ucieszyłam
tylko po dwóch pierwszych już chciałam, żeby więcej nie strzelali

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości