bezAMBICJI napisał(a):"Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić"
Podpisuję się pod tym czym tylko się da
"Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć tęsknocie "precz" i błagać "prowadź" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć... " Leopold Staff
"w miarę czekania człowiek nawet nie spostrzega kiedy przestaje czekać..."(zasłyszane) - a tak w ramach nie oczekiwania już na telefon zorganizowałam sobie własny światek i aż dziw jak dobrze mi w nim