Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez cichy » czwartek, 29 cze 2006, 20:41
redlovebloodgirl napisał(a):ech no to teraz zalamales juz fida i cichego...oj chlopacy chlopacy

pociesz nas
ale w takim razie to "Teraz Polska" lepsze jest

-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez RUDA » czwartek, 29 cze 2006, 21:06
-

RUDA
- Weteran
-
- Posty: 592
- Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
- Gadu-Gadu: 0
przez Roman » czwartek, 29 cze 2006, 21:38
chrzano napisał(a):"Teraz Polska" - Zdjęcie wykonane w jednym ze szczecińskich ogródków piwnych.
Czyli już jasne - piiiwo..

a tam jasne - mi się wydaje, że to raczej piwko ciemne jest
-

Roman
- Mieszka tu
-
- Posty: 944
- Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez redlovebloodgirl » piątek, 30 cze 2006, 09:06
-

redlovebloodgirl
- Mieszka tu
-
- Posty: 917
- Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
- Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno
przez FiDo » piątek, 30 cze 2006, 09:11
nas mialas pocieszyc, nie jego

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez redlovebloodgirl » piątek, 30 cze 2006, 14:19
FiDo napisał(a):nas mialas pocieszyc, nie jego

oj ciiii

juz lepieeej?

-

redlovebloodgirl
- Mieszka tu
-
- Posty: 917
- Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
- Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno
przez FiDo » piątek, 30 cze 2006, 14:33
nie;P dalej sie czuje zdegradowany do stopnia dyskryminowanego:P
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez redlovebloodgirl » piątek, 30 cze 2006, 14:38
-

redlovebloodgirl
- Mieszka tu
-
- Posty: 917
- Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
- Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno
przez FiDo » piątek, 30 cze 2006, 14:52
no juz prawie. jestes blisko

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości