Cos na komary

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 29 cze 2006, 17:13

jak przeszkadzaja ci smierdzace 'odstraszacze' komarow to podobno dobre jest cos z wanilia :) te olejk-zapachy do ciasta czy cos :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » czwartek, 29 cze 2006, 17:18

bylem dwa razy na mazurach, zadnego komara nie widzialem. raz mnie tylko pszczola w nos uj.......
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez james » czwartek, 29 cze 2006, 17:45

ostatnio psikalem sie zwyklym offem...i naprawde pomagalo..tam gdzie popsikalem nie siadaly :P tylko ze to gowno ze 16 zl kosztuje :shock:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez pepsi » czwartek, 29 cze 2006, 19:10

witamina B
Avatar użytkownika
pepsi
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 5 lip 2005, 11:28
Lokalizacja: Melmak

Postprzez Bunkrowiec » czwartek, 29 cze 2006, 22:57

Najlepsza na komary jest teściowa ;)

Przywiązujesz ją do drzewa niedaleko namiotu, :twisted: psikasz czymś co przyciąga komary i ... wszystkie tam sie zlatują, a Ty masz przestrzeń wolną od komarów.
I przyjemnie i pożytecznie (bo teściowa sie podrapać nie może... :twisted: )
Bunkrowiec
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 22 maja 2006, 14:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » piątek, 30 cze 2006, 06:13

teraz nie wiem, ale kiedyś znajomi kupili właśnie taki "płyn na komary" w wiejskim sklepie i nie czytając etykiety... wysmarowali sie nim
:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Eonica » piątek, 30 cze 2006, 11:53

Ja osobiście nie mam problemu z komarami. Chyba mnie nie lubią :P hehehe... ale moja rodzinka używa AUTAN ACTIVE. Kosztuje z 13 zł za 100 ml. Ponić dobre.
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Olga » piątek, 30 cze 2006, 15:17

kołysanka napisał(a):teraz nie wiem, ale kiedyś znajomi kupili właśnie taki "płyn na komary" w wiejskim sklepie i nie czytając etykiety... wysmarowali sie nim :lol: :lol: :lol:

Też znam taki przypadek. Grupka Polaków biwakujących w Niemczech zobaczyła na buteleczce rysunek komara. Oczywiście nie rozumieli co było na niej napisane i się tym wysmarowali :brawo: Dopiero rano zrozumieli, iż tym płynem należało nasączyć szmatkę i położyć ją kilka metrów od namiotu :doh: Przynajmniej dzięki temu wiadomo, że ten płyn działa :smiech: Współczuję :wink:
Mam straszne problemy z komarami. Żrą mnie niemiłosiernie i mało co je powstrzymuje. Kiedyś cała się wysmarowałam jakimś płynem (akurat ten należało tak użyć :D ) ale zapomniałam o piętach :lol: Cóż .... przynajmniej miękko mi się chodziło na tych bąbelkach :wink: :smiech:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez boss » piątek, 30 cze 2006, 15:21

gazeta go gazetą................
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości