Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » czwartek, 29 cze 2006, 12:06

no wlasnie.. jak z tymi majtkami? bo o braku stanika to juz wiemy :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » czwartek, 29 cze 2006, 12:15

Ekhm... to nie była pora ani pogoda na bieganie w stroju kąpielowym... wcale ciepło nie było... ;p I przestańcie o tych majtkach... miałam cholera... noszę majtki... ;p

Fiduś... ekhm... nie masz sie gdzie lampić? ;) :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 29 cze 2006, 12:16

Mafi napisał(a):latoooo... :D prawie letnia fota... ;p
Obrazek



jakie ładne foto Fifka
kto je zrobił ?

:P :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Sauniere » czwartek, 29 cze 2006, 12:36

pierwsza fotka była robiona w Gromku w 2C zdaje sie .. oczywiscie obie fotki sam sobie zrobilem moim telefonem komórkowym :P
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Roman » czwartek, 29 cze 2006, 14:36

Mafi napisał(a):latoooo... :D prawie letnia fota... ;p
Obrazek


jakiś trening przed konkursem mokrego podkoszulka? :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 14:52

no stanika ewidentnie brak :D
Flo_
 

Postprzez kamila » czwartek, 29 cze 2006, 14:54

Flo_ napisał(a):no stanika ewidentnie brak :D
w końcu lato :P . ładna fotka Marta :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 14:54

kamila napisał(a):
Flo_ napisał(a):no stanika ewidentnie brak :D
w końcu lato :P . ładna fotka Marta :)


wiesz ja nie narzekam :P
Flo_
 

Postprzez Vin » czwartek, 29 cze 2006, 14:55

ewidentnie widać, że stanik jest
fotka super

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 14:56

Vin napisał(a):ewidentnie widać, że stanik jest
fotka super

:D


nie ma :P
Flo_
 

Postprzez Vin » czwartek, 29 cze 2006, 14:57

Flo_ napisał(a):
Vin napisał(a):ewidentnie widać, że stanik jest
fotka super

:D


nie ma :P


jest :P

przyjrzyj się :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 29 cze 2006, 15:05

nie nie nie... w oczy mi proszę patrzeć :lol:

Vin? ja Cię proszę, niech się nie przyglądają lepiej... :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » czwartek, 29 cze 2006, 15:06

Mafi napisał(a):nie nie nie... w oczy mi proszę patrzeć :lol:

Vin? ja Cię proszę, niech się nie przyglądają lepiej... :lol:


ja sie tak przygladnalem ze nie ma, taka inwigilacja :D
Flo_
 

Postprzez Vin » czwartek, 29 cze 2006, 15:08

Mafi napisał(a):nie nie nie... w oczy mi proszę patrzeć :lol:

Vin? ja Cię proszę, niech się nie przyglądają lepiej... :lol:


bo co ?
wsadziłaś tam sobie 2 pary skarpetek ?

:D :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości