

Pirat_kg napisał(a):sąsiedzi udręka .... kupili fajny sprzęt grający i dają muze i wszystko było by dobrze jakby nie mieszkali piętro nademną .... piątki i soboty nie do zniesienia

Sauniere napisał(a):no własnie gdzies musza .. i te bloki tez kiedys wyburza .. w b. NRD bloki z płyt wyburzaja i buduja nowe domy .. u nas sie zastanawiaja jak przedłuzyc zywotnosc .. ale jesli chodzi o Kołobrzeg to zdaje sie ze w studium zagospodarowania przestrzennego czy jak to sie zwie napisano ze głownym celem powinno byc pozbycie sie tejze zabudowy .. oczywiscie bedzie to ogromny wysiłek dla miasta ale uwazam ze warto .. "Kołobrzeg miastem bez bloków"
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości